Bazény
  • 1
  • 2

Vaše starosti na našu hlavu! Či ste už pokročilý užívateľ alebo ste si práve sprevádzkovali bazén a máte hrôzu zo zelenej vody, tak Ste určite na našich stránkach správne, a teda VITAJTE! Ukážeme Vám cestu, aby Vaša voda bola ako lesná studnička, ako vyriešiť problémy, čoho sa vyvarovať a na čo rozhodne nezabudnúť. Zoznámime Vás s chlórovou, bezchlórovou a kyslíkovou dezinfekciou bazénovej vody a ďalšími prípravkami, ktoré je dôležité používať na bezproblémový chod kúpacej sezóny. Nájdete u nás kompletný sortiment prípravkov bazénovej chémie, vrátane mnohých doplnkov a samozrejme aj nepostrádateľné testery. Keď budete potrebovať poradiť, radi to urobíme. Za posledných desať rokov, odkedy vyrábame bazénovú chémiu VODNÁR, sme nazhromaždili peknú kôpku dotazov a riešení, veríme, že pomôžeme taktiež aj Vám. 

Avšak úplne najlepšie a najjednoduchšie je problémy neriešiť, ale im predchádzať a to jednoznačne pravidelnou starostlivosťou o vodu. Za tohoto predpokladu starostlivosť o bazén nestojí ani veľa námahy a ani veľa peňazí. 

Bazénová chémia VODNÁR sa vyznačuje stálou a nemennou kvalitou a širokou paletou vhodných doplnkov pre ošetrenie bazénovej vody. Vďaka vybranému zloženiu výrobkov máte zaručený bezproblémový chod bazéna počas celej kúpacej sezóny. Všetky výrobky označené logom VODNÁR sú dôkladne preverené laboratórnymi testami a zodpovedajú najnovším legislatívnym požiadavkám. Vybrať si môžete z rady chlórovej a bezchlórovej chémie, sú k dispozícii výrobky pre malé bazény a celý rad príslušenstva a testerov. Obrovskou novinkou je bezchlórové ošetrenie bazénovej vody, ktoré úplne mení pravidlá údržby bazénov.

Prajeme Vám veľa slnečných dní s VODNÁROM!