SPA

VODNÁR SPA

Prípravky na údržbu whirpool bazénov a SPA

Vodnár SPA, dokonalá voda, dokonalý relax.

Vodnár SPA je portfólio prípravkov na BEZCHLÓROVÚ údržbu vody vo vírivých vaniach a whirlpooloch. Sme rovnakí užívatelia ako vy a preto sme sa usilovali o to, aby sme si pobyt vo vírivke užili a nemuseli vnímať žiadne negatívne vnemy ako zápach alebo vysoká pena. A nie len to, chceli sme si príjemné rozpoloženie odniesť aj na ležadlo či do obývacej izby a nemusieť sa zaoberať vysušenou pokožkou a sliznicami. Sme veľmi hrdí na to, že sa nám po dlhodobých testoch podarilo zostaviť zloženie prípravkov s čo najväčším ohľadom na človeka a materiál a veríme, že aj vy ich oceníte.

Nosným produktom rady Vodnár SPA je Guanicid SPA, ktorého receptúra prešla ďalším vývojom a úspešnými skúškami ako u renomovaných výrobcov whirlpoolov, tak množstva užívateľov s citlivou alebo dokonca aj chorou pokožkou. Guanicid poznajú a používajú stovky našich zákazníkov v rodinných bazénoch, Guanicid SPA využil predností klasického Guanicidu, je preto rovnako účinný dezinfektant, navyše ale obsahuje oxidačnú zložku proti organickej záťaži a nepení! Účinná látka Guanicidu SPA nie je tak agresívna ako chlór a ničí baktérie tak, že sa na ich bunku naviaže. Na rozdiel od chlórovej  dezinfekcie, Guanicid SPA je účinný a stabilný aj pri zvýšených teplotách, čo je vlastnosť, ktorú vo whirlpooloch práve potrebujeme. Presvedčte sa sami aké jednoduché je použitie nášho prípravku a aký príjemný je kúpeľ vo vode ním ošetrenej. 

Stabil SPA, Vločka SPA a Odpeňovač SPA sú takisto účelovo navrhnuté receptúry, ktoré rešpektujú objem a kvalitu vody vo vírivkách a pomáhajú ju udržať zdravú a číru s čo najnižšími nákladmi a pracnosťou.

Predpoveď počasia

Videonávody

Zaujímavosť

Prečítajte si